Návrh a realizácia systémov

Úvodná analýza a diskusia na pochopenie business požiadaviek je najdôležitejšia. Nechajte si od nás poradiť ako navrhnúť spoľahlivú a výkonnú infraštruktúru, je to naša hlavná silná služba a sme v tom veľmi dobrí.

Správa serverov a dohľad

Dostupnosť služieb je pre nás absolútna priorita. Dohľadujeme a spravujeme komplexné systémy našich zákazníkov. Preberáme zodpovednosť za prevádzku aplikácií, aby sa naši zákazníci mohli venovať svojmu core businessu.

Housing A Prenájom infraštruktúry

Vysoká dostupnosť zákazníckych a našich aplikácií je priorita. Preto je naša infraštruktúra, ako aj infraštruktúra niektorých zákazníkov, umiestnená v dvoch dátových centrách, ktoré sú prepojené a vytvárajú tak jeden roztiahnutý sieťový priestor.
Ide nám vždy o to najvhodnejšie riešenie pre zákazníka, jeho potreby a rozpočet. Preto spolupracujeme so širokým spektrom partnerov a technologických spoločností, aby sme neboli viazaní na jedného poskytovateľa alebo technológiu.
meltdown a spectre
V čom spočíva hrozba Meltdown a Spectre a prečo sa naši zákazníci nemusia báť?

IT bezpečnosť dostala hneď na začiatku roku 2018 tvrdú ranu. Po predošlých indíciách sa potvrdila prítomnosť vážnych bezpečnostných zraniteľností vČítajte ďalej

nmh
News and Media holding

News and Media holding je najväčšou slovenskou mediálnou spoločnosťou, ktorá má vo svojom portfóliu jedny z najčítanejších printových a onlineČítajte ďalej