Návrh a realizácia systémov

Úvodná analýza a diskusia na pochopenie business požiadaviek je najdôležitejšia. Nechajte si od nás poradiť ako navrhnúť spoľahlivú a výkonnú infraštruktúru, je to naša hlavná silná služba a sme v tom veľmi dobrí.

Správa serverov a dohľad

Dostupnosť služieb je pre nás absolútna priorita. Dohľadujeme a spravujeme komplexné systémy našich zákazníkov. Preberáme zodpovednosť za prevádzku aplikácií, aby sa naši zákazníci mohli venovať svojmu core businessu.

Housing A Prenájom infraštruktúry

Vysoká dostupnosť zákazníckych a našich aplikácií je priorita. Preto je naša infraštruktúra, ako aj infraštruktúra niektorých zákazníkov, umiestnená v dvoch dátových centrách, ktoré sú prepojené a vytvárajú tak jeden roztiahnutý sieťový priestor.
Ide nám vždy o to najvhodnejšie riešenie pre zákazníka, jeho potreby a rozpočet. Preto spolupracujeme so širokým spektrom partnerov a technologických spoločností, aby sme neboli viazaní na jedného poskytovateľa alebo technológiu.
redhat-partner-konferencia
RedHat Partner EMEA konferencia vo Frankfurte

V júni sme sa zúčastnili 3-dňovej Red Hat Partner EMEA konferencie vo Frankfurte, ktorá je určená partnerským firmám....

partners-group-logo
Partners Group SK

Partners Group SK sa od svojho vzniku v roku 2007 špecializuje na poskytovanie finančných služieb s cieľom poskytnúť službu komplexnéhoČítajte ďalej