Pridaj sa k nám!
Ponúkame:

  • Pracuj u nás vo vysoko kvalifikovanom kolektíve špecialistov a skvelých kolegov
  • Profesný rast, učenie sa a spoznávanie nových technológií
  • Možnosť získať certifikácie a školenia z oblasti sietí a systémov
  • Motivačný systém ocenenia s ohľadom na kvalitu a efektivitu práce
  • Nefinančné benefity – joga, príspevok do Golemu, ovocné dni, kultúrne a športové akcie, súfiremná chata a vianočný žúr, kolektív náruživých pingpongistov

Momentálne otvorená pozícia:

Linux Geek (SysAdmin)

Popis pozície

Hovoria ti niečo názvy ako Kubernetes, Prometheus alebo Open Stack? Tak presne teba hľadáme :)

Ako systémový administrátor budeš navrhovať, inštalovať, konfigurovať a spravovať komplexné infraštruktúrne systémy našich zákazníkov. Budeš pomáhať developerom s návrhom ich aplikácií, tak aby bol systém výkonný a vysoko dostupný.

Príď do nášho tímu, zdiagnostikuj zaujimavý problém a riešenie kvalitne zdokumentuj. Buď detailista, ktorému neunikne žiadna požiadavka klienta.

Ponúkame:

  • podporu v ďalšom vzdelávaní a osobnostnom raste (odborné konferencie, certifikované školenia, interné workshopy)
  • geekovskú firemnú kultúru (máme 3D tlačiareň, psov v office, club maté na osvieženie)
  • parkovanie v garáži v centre mesta
  • zaujímavé projekty
  • otvorený prístup a priestor pre realizáciu vlastných myšlienok

Odmena za tvoju pomoc:

  • fix. 1500 – 2500 Eur (závisí od skúseností)

Kontakt:

  • svoje životopisy posilajte na lucia.kominakova@digmia.com

Požiadavky

Náplň práce:

  • Inštalácia a správa komplexných serverových riešení vrátane infraštruktúry
  • Vypracovávanie a údržba dokumentácie
  • Účasť na plánovaní a dizajne riešení podľa potrieb našich zákazníkov
  • Práca na nových projektoch, spolupráca na návrhu riešení až po fázu implementácie
  • Diagnostika prípadných problémov
  • Riešenie zložitých a komplexných technických problémov
  • Technické konzultácie so zákazníkom
  • Telefonická a e-mailová 2nd level podpora pre našich zákazníkov

Požiadavky:

  • Dlhodobá prax s UNIX-like systémami (Red Hat Linux, Solaris, *BSD)
  • Skúsenosti so správou serverových služieb
  • Porozumenie bezpečnostným princípom
  • Chuť učiť sa nové technológie z oblasti sietí a systémov
  • Skúsenosti s dohľadovými systémami a princípmi ich fungovania
  • Schopnosť sústrediť sa na detaily a zároveň vnímať pozorne požiadavky zákazníka
  • Profesionalita, schopnosť pracovať v tíme
Prečítaj si viac o nás a buduj svoju karéru s profesionálmi