Odborníci

Naši systémoví administrátori, projektoví manažéri a ďalší zamestnanci sú našou najväčšou devízou. Bez ich vedomostí, skúseností a zručností by sme boli len kopou nefungujúceho železa a káblov.

Sme nadšencami technológií, radi sa učíme nové veci a sme hrdí na kvalitne odvedenú prácu.

Manažment firmy

digmia-peter-fuska
Peter Fuska
CEO
Peter má rozsiahle skúsenosti z telekomunikačného a IT sektora. Pôsobil v T-Mobile na Slovensku a v Rakúsku, kde zodpovedal za tvorbu firemnej stratégie, riadenie procesov a kvality ako aj za rozvoj nových biznis príležitostí. Neskôr viedol firmu poskytujúcu podnikové ERP systémy. Posledný rok pôsobil v Slovak Telekome ako senior programový manažér pre projekt výstavby a modernizácie fixnej telekomunikačnej infraštruktúry.
digmia-andrej-dojcan
Andrej Dojčan
Professional Services Manager
Svoju kariéru začínal ako web developer počas štúdia na vysokej škole. V spoločnosti Zoznam.sk bol zodpovedný za prevádzku a rozvoj IT infraštraktruktúry celého produktového portfólia, vrátane freemailového prostredia ako IT Operations manager. S Digmiou spolupracuje takmer od jej vzniku. Od prechodu do Digmie bol zodpovedný za technický tím, projektové a operatívne riadenie. Neskôr ako projektový a delivery manažér viedol najvačšie projekty spoločnosti. Od roku 2016 sa jeho pozícia zmenila na Professional Services Manager a je zodpovedný za celý technický a projektový tím spoločnosti.
digmia-matej-gajdos
Matej Gajdoš
CTO
Náš CTO!

Partneri

digmia-vladislav-konecny
Vladislav Konečný
Partner
Pred založením spoločnosti Digmia zastával významné manažérske funkcie v spoločnostiach GTS, Markíza, naposledy v oblasti projektového a produktového manažmentu. V spoločnosti Digmia je zodpovedný za stratégiu a rozvoj biznisu.