Naši partneri patria medzi špičku vo svojej oblasti.

Preto spolupracujeme so širokým spektrom partnerov a technologických spoločností, aby sme neboli viazaní na jedného poskytovateľa alebo technológiu.

Vždy hľadáme to najvhodnejšie riešenie pre zákazníka, jeho potreby a rozpočet.Zimbra je plnohodnotná sada firemných kolaboratívnych nástrojov (groupware). Od emailov, kalendárov, úloh, zdieľaných priečinkov, až po chat a videokonferečné hovory, Zimbra umožňuje prístup k firemným údajom naprieč zariadeniami a platformami, kedykoľvek a kdekoľvek. A to s výrazne nižšími nákladmi na prevádzku ako iné komerčné riešenia.
Red Hat je popredný svetový poskytovateľ open source riešení. DIGMIA v súčasnosti spolupracuje s Red Hat na úrovni Advanced Business Partner.
Kompletné portfólio hardvérových riešení, najmä so zameraním na servery.
Kompletné portfólio hardvérových riešení.
Aktívne sieťové prvky pre Gigabitový Ethernet, resp. bezdrôtové siete. Portfólio produktov pre VoIP, telefónne aparáty a brány.
Juniper nie je ďalšou so sieťových firiem nasledujúca ostatné. Je to spoločnosť, ktorá udáva smer v sieťovej architektúre.
Digmia je certifikovaným Solution Provider partnerom spoločnosti VMware pre Slovensko na úrovni Professional. Sme tak pripravení pre našich zákazníkov poskytovať riešenia od spoločnosti VMware pre virtualizáciu a cloud computing či už pre potreby serverových fariem alebo desktopových riešení.
Unified Threat Management zariadenia pre komplexné riešenie bezpečnosti na rozhraní sietí. Intrusion Prevention Systém, antivírus, antispyware, antimalware, webový filter, VPN koncentrátor, … Spoločnosť poskytuje ako hardvérové riešenia (appliance), tak aj virtualizované brány.